KONST / Litografier / Konstmapp 12432132
nr 1243 2132
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Konstmapp, "Röde Orm", av Frans G Bengtsson med bilder av Jordi Arkö. Band I. Signerade, utgiven av Galerie Aix, Stockholm 1991. Kassettens mått: 47x33 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:27:56
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr